Loading...

Nasza oferta na Bal Andrzejkowy 2021

szczegóły poniżej

27 listopada 2021 roku o godzinie 20:00 zapraszamy na Bal Andrzejkowy
do Restauracji Cassino w Gdyni Oksywie.

Jak każdego roku organizujemy Bal Andrzejkowy. Wigilia Andrzejek to magiczny i radosny wieczór, który spędzić można przy czarodziejskich wróżbach, zabawie i tańcu. Zapraszamy Państwa do naszej Restauracji na wspólną zabawę Andrzejkową - wszak to ostatnia okazja przed rozpoczynającym się adwentem, by choć na chwilę wyzwolić się z ram codziennego życia

W tym roku organizowana przez nas Impreza Andrzejkowa przebiegać będzie w stylu PRL. Nasi kucharze zadbają o wasze podniebienia serwując menu z czasów PRL-u w nowej odsłonie.

Koszt uczestnictwa w organizowanej przez nas całonocnej zabawie dla jednej osoby wynosi 150,00 zł. Zabawa rozpoczyna się o godzinie 20:00, a jej zakończenie planujemy na godzinę 4:00 rano!

Cena wstępu obejmuje wykwintne PRL-owskie dania przygotowane w naszej kuchni.

Menu :

- zupa ziemniaczana
- bryzol
- blok czekoladowy i kogel mogel
- zakąski
- jajka z majonezem
- śledź w śmietanie
- sałatka jarzynowa
- kotleciki jajeczne
- tatar wołowy
- paprykarz
- galaretki drobiowe
Taniec i dobrą zabawę zapewni nam zespół PulsBand - Odwiedź ich na Facebook
Zachęcamy do wystąpienia w kreacjach z epoki PRL!!!

Osoby pragnące szalonej Andrzejkowej zabawy zapraszamy do kontaktu z nami:
577-338-221
604-078-229Andrzejki wypadają z początkiem Adwentu, czyli Roku Liturgicznego rozpoczynającego się w niedzielę pomiędzy 27 listopada, a 3 grudnia.
W Polsce dzień świętego Andrzeja obchodzi się organizując huczne bale i imprezy, podczas których uczestnicy często bawią się w magiczne wróżby, głównie mające na celu przepowiednie matrymonialne. Nie wszędzie jednak tak jest. Święty Andrzej jest patronem Szkocji i dzień ten jest w tym kraju obchodzony bardzo hucznie, tańcząc, jedząc i pijąc. Szkoci nie mają jednak zwyczaju przeplatania zabawy wróżbami. Krzyż św. Andrzeja jest umieszczony na narodowej fladze Szkocji na niebieskim tle.
Warto wiedzieć, że oprócz Szkotów, św. Andrzej jest równiez patronem Rosji, Grecji, Malty, Sycylii i Rumunii.